Yazılımlarımızın barındırma ve teknik altyapısı konusunda en yüksek seviyede sistem güvenliğini sağlamaya gayret gösteriyoruz. Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken, değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz.


Güvenlik kapsamında aşağıda belirtilen önlemleri alıyoruz;


SSL


Sunucularımızda kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini temin eder.


Kullanıcı Erişimi


Sizin tarafınızdan davet edilmediği sürece, kimsenin firma hesabınıza erişimi sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, izniniz üzerine yetkilendirilmiş şirket personeli destek amacı ile ilgili verinize ulaşır.


Kullanıcı Şifreleri


Kullanıcıların güçlü şifre yaratması beklenmektedir ve yarattıkları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Çoklu sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kullanıcı hesabı bloke edilir. Uzun süre açık kalan oturumlar otomatik olarak kapatılır.


Fiziksel Güvenlik, Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı


Uygulama ve veri sunucularımızın yer aldığı veri merkezimizin (ya da bu hizmeti aldığımız kurumların veri merkezlerinin) en üst düzeyde veri güvenliğini ve fiziksel güvenliği sağlayabilmesini hedefliyoruz. Dışarıdan gelebilecek ataklara karşı ağ güvenliği, sektör tarafından kabul edilen dünya standartlarındaki uygulamalarla sağlanmaktadır.


Verilerin Güvenliği


Şirket verilerin güvenliği için şifreleme ve çevrimdışı güvenlik yöntemleri de dahil olmak üzere gerekli önlemleri alır.


Veri Paylaşımı


Verileriniz sizin izniniz dışında hiçbir kişi ya da kuruluş ile paylaşılmaz.


Veri Yedeklemesi


Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılmaktadır. Yedek alınan veriler kullanıcılarla paylaşılmamaktadır.